ערוץ הנחל

נחל נהלל מדגים - מערכת יחסים בריאה בין נחל לסביבה חקלאית

Episode Summary

במהלך השנתיים האחרונות, צוות הפרויקט לשיקום מעלה נחל נהלל מפתח שיטות מתקדמות להתמודדות עם האתגרים המרכזיים בניהול מערכת יחסים בריאה בין החקלאות והנחל ומשתף את הקהילה המקצועית במסקנות ובדילמות, תוך כדי תנועה. זאת כדי לאפשר למידה רחבה והשפעה על אזורים בהם קיימת התמודדות עם אתגרים דומים. הצטרפו אלינו לשיחה מרתקת עם האנשים מאחורי הפרויקט על השנתיים החולפות, מנקודת מבטם, ועל התפתחות משמעותית בתהליך בניית ההסכמות בנושא משאב המים. דבר שיישפר ויאיץ את תהליך השיקום לאין שיעור. בפרק השתתפו: ד"ר יעל לאור, מנהלת משק מודל לחקלאות בת קיימא, המספקת הבנה עמוקה על צרכי החקלאות באזור ומבצעת מחקר על הפתרונות המתאימים. ד"ר רועי אגוזי, משתף מהמומחיות והניסיון שלו בפיתוח ומחקר השיטות השונות. לבסוף, ד"ר אלדד אלרון, שמתמחה בהבנת ההשפעה האקולוגית של השיקום על הסביבת החי באזור הנחל. כדי לקבל מידע נוסף על הפרויקט שיקום מעלה נחל נהלל, אנחנו מזמינים אתכם לעקוב אחרי הבלוג של הנחל. https://nahalal.agma.org.il/ music by : Its Election time by Kjartan Abel - freesound.org

Episode Notes

במהלך השנתיים האחרונות, צוות הפרויקט לשיקום מעלה נחל נהלל מפתח שיטות מתקדמות להתמודדות עם האתגרים המרכזיים בניהול מערכת יחסים בריאה בין החקלאות והנחל ומשתף את הקהילה המקצועית במסקנות ובדילמות, תוך כדי תנועה. זאת כדי לאפשר למידה רחבה והשפעה על אזורים בהם קיימת התמודדות עם אתגרים דומים.

 

הצטרפו אלינו לשיחה מרתקת עם האנשים מאחורי הפרויקט על השנתיים החולפות, מנקודת מבטם, ועל התפתחות משמעותית בתהליך בניית ההסכמות בנושא משאב המים. דבר שיישפר ויאיץ את תהליך השיקום לאין שיעור.

 

בפרק השתתפו: ד"ר יעל לאור, מנהלת משק מודל לחקלאות בת קיימא, המספקת הבנה עמוקה על צרכי החקלאות באזור ומבצעת מחקר על הפתרונות המתאימים. ד"ר רועי אגוזי, משתף מהמומחיות והניסיון שלו בפיתוח ומחקר השיטות השונות. לבסוף, ד"ר אלדד אלרון, שמתמחה בהבנת ההשפעה האקולוגית של השיקום על הסביבת החי באזור הנחל.

 

כדי לקבל מידע נוסף על הפרויקט שיקום מעלה נחל נהלל, אנחנו מזמינים אתכם לעקוב אחרי הבלוג של הנחל.  

https://nahalal.agma.org.il/

 

music by : Its Election time by Kjartan Abel - freesound.org